Pierwsze wydanie Czasopisma Kosmetologia Holistyczna już w sprzedaży

Kosmetologia Holistyczna to ekskluzywne specjalistyczne czasopismo, którego misją jest szerzenie rzetelnej wiedzy w trosce o zachowanie zdrowia i piękna jak najdłużej. Współpracujemy z Ekspertami z zakresu m.in.: kosmetologii, trychologii, dermatologii, dietetyki, psychologii, psychokosmetologii, specjalistami wellness & SPA oraz terapeutami a także biznesu i prawa. Naszą misją jest dbanie o zdrowie i piękno z poszanowaniem natury i ekologii. Dlatego czasopismo dostępne jest w dwóch wersjach: online oraz w ekskluzywnej formie drukowanej na ekologicznym papierze. Wierzymy, że wspólnie możemy zadbać o dobro naszej planety.

Stawiamy na naukę, szerzenie wiedzy, rozwój oraz wsparcie terapeutów.

Zapraszamy do współpracy Ekspertów oraz firmy.

Spis treści – wydanie 1 

WSPÓŁPRACA/REKLAMA

Już wkrótce pierwszy e-book z serii „Kosmetologia Holistyczna pod lupą Ekspertów”

Już wkrótce ukaże się pierwszy e-book z serii „Kosmetologia Holistyczna pod lupą Ekspertów”, a w nim między innymi wiedza od wybitnych Ekspertów kosmetologii, trychologii, psychologii, onkokosmetologi, a także psychokosmetologii.
Jesteś Ekspertem, czujesz, że chcesz przekazać wartościową wiedzę i chcesz podzielić się nią w kolejnych e-bookach? Zapraszamy do współpracy!!!
 
Chcesz otrzymać dostęp do e-booka i być na bieżąco z informacjami od nas??? Zapisz się do naszego newslettera na www.kosmetologiaholistyczna.pl

WSPÓŁPRACA/REKLAMA

Kosmetologia Holistyczna specjalizuje się w wydawnictwie e-booków, książek, poradników, dotyczących zdrowia i urody w ujęciu holistycznym na zlecenie, jak również pod swoim brandem. Zapraszamy do współpracy autorów, ekspertów kosmetologii, dermatologii, dietetyki, psychologii, fizjoterapii, a także firmy związane z holistycznym podejściem do zdrowia.

Już wkrótce ukaże się e-book wydany pod brandem Kosmetologiaholistyczna.pl

Współpraca: biuro@kosmetologiaholistyczna.pl