Zaznacz stronę
REDUKCJA STRESU W GABINECIE KOSMETOLOGA
Żyjemy w czasach, w których towarzyszy nam stres, który jeśli jest nadmierny wpływa degradacyjnie na społeczeństwo. Niestety w takim środowisku ludzie sobie nie i potrzebują wsparcia. Dlatego korzystają z różnych metod wspierających funkcjonowanie ich organizmów i nierzadko nawet nie wiedzą w jaki sposób mogą sobie pomóc. W konsekwencji sięgają po różnego rodzaju metody, które w mogą przynieść więcej złego niż dobrego.
W psychokosmetologii kluczowym elementem jest właśnie redukcja stresu, który jeśli jest nadmierny wpływa degradacyjnie na społeczeństwo.
Według mnie mało się mówi na temat możliwości redukcji stresu w gabinetach kosmetologicznych a jest to możliwe. Długo myślałam co mogę zrobić, aby szerzyć tą informację i stwierdziłam, że dobrym rozwiązaniem będzie bezpłatny kurs psychokosmetologii dla terapeutów, dzięki któremu coraz więcej specjalistów będzie mogło wspierać społeczeństwo.
Jeśli jesteś kosmetologiem/psychologiem/kosmetyczką lub studentem kosmetologii, któremu filozofia psychokosmetologii jest bliska i chcesz pracować zgodnie z jej nurtem to serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w kursie. Kurs będzie odbywał się online w formie webinarów (będzie można w nich uczestniczyć w czasie realnym lub też obejrzeć nagranie). W czasie kursu będą także indywidualnych konsultacje.
Jeśli uważasz, że ta informacja będzie przydatna dla kogoś innego to podziel się nią śmiało ☺
Osoby zainteresowane proszę o zgłaszanie się drogą mailową biuro@kosmetologiaholistyczna.pl
Dla formalności proszę o podanie danych:
wykonywany zawód/student
adres gabinetu
dane do certyfikatu
TERMINY WEBINARÓW:
11.09 godz. 18:00
18.09 godz. 18:00
25.09 godz. 18:00
09.10 godz. 18:00
Termin konsultacji ustalamy indywidualnie:)