Zaznacz stronę
Zapraszamy na naszą nowość szkolenie z profesjonalnej obsługi klienta!!!
Podczas szkolenia dowiecie się jakie powinny obowiązywać standardy w obsłudze klienta, jak działa marketing sensoryczny, poznacie najczęściej stosowane techniki sprzedaży.
Nie wiecie jakie zadawać pytania w danym momencie? Jakie są powody kupna? A może jesteście ciekawi dlaczego tak chętnie sięgamy po produkty w marketach i jak można to wykorzystać w salonie beauty/obiekcie SPA?
Jeśli chcecie poznać tajniki profesjonalnej obsługi wraz z technikami sprzedaży to zapraszamy do zapisów 😀
Cena szkolenia 770 zł/os. w cenie szkolenia materiały dydaktyczne/certyfikat +karta klienta
Szkolenie stacjonarnie lub online
Czas szkolenia 4-5 godz
Zapisy: biuro@kosmetologiaholistyczna.pl

Monografia Kosmetologia z immunologią skóry została przygotowana przez Annę Drobnik i Aleksandrę Słodką. Podręcznik stanowi pierwsze tak obszerne opracowanie łączące współczesną kosmetologię praktyczną z zagadnieniami z zakresu immunologii tkanki skórnej. Zawarta wiedza pomaga zrozumieć zjawiska immunologiczne i relacje międzykomórkowe zachodzące w skórze nie tylko młodej i zdrowej, ale także starzejącej się, chorobowo zmienionej lub problematycznej. Dzięki temu pozycja ta wspomaga specjalistów kosmetologii i lekarzy zajmujących się dermatologią estetyczną w opracowaniu spersonalizowanych zabiegów oraz dobieraniu odpowiednich produktów kosmetycznych, także do pielęgnacji domowej. Informacje zawarte w publikacji Kosmetologia z immunologią skóry opierają się o liczne i najbardziej aktualne piśmiennictwo, co stanowi o jej walorach edukacyjnych. Ponadto podręcznik zawiera wiele przejrzystych rycin i tabel, stąd pozycja ta może być szczególnie interesująca dla słuchaczy studiów wyższych i podyplomowych z zakresu szeroko pojętej kosmetologii.

 

Kosmetologia holistyczna – wstęp do psychokosmetologii autorstwa Marty Kolankowskiej-Trzcińskiej

Książka Kosmetologia holistyczna. Wstęp do psychokosmetologii autorstwa Marty Kolankowskiej Trzcińskiej to innowacyjna pozycja popularnonaukowa. Autorka porusza w niej min. tematykę neurobiologii, stresu, psychodermatologii oraz założeń psychokosmetologii. Psychokosmetologia jest w Polsce nowym nurtem dotyczącym holistycznej opieki nad organizmem człowieka, ze szczególnym uwzględnieniem redukcji stresu, chorób psychosomatycznych oraz naturalnych terapii antyaging.
Cennym uzupełnieniem książki są wywiady ze specjalistami: Weroniką Słupek, Bartłomiejem Tarkowskim, Agnieszką Passendorfer, Joanną Kostrzewska, Moniką Witkowska oraz Beatą Adamczyk.

Książka została zrecenzowana przez prof. dr hab. n. med. Annę Zalewską-Janowską oraz prof. dr hab. Bogdana Sadowskiego.

Trychologia i kosmetologia w praktyce. Wybrane aspekty autorstwa Weroniki Patrycji Słupek

W książce autorka stara się koncentrować na częstych problemach, jakich doświadczamy w dziedzinie trychologii i kosmetologii, każdego dnia.

Publikacja zawiera najnowsze doniesienia i badania naukowe, a także opisy przypadków jej własnego doświadczenia, jak również specjalistów zaproszonych do współpracy przy pisaniu tej książki. Poruszane są również tematy związane z dietetyką, psychotrychologią, psychokosmetologią, diagnostyką, profilaktyką i zarządzaniem.

Książka dedykowana jest profesjonalistom: kosmetologom, trychologom, i innym specjalistom branży beauty, którzy są zainteresowani holistycznym podejściem w swojej pracy.