Zaznacz stronę

Gabinet kosmetologii holistycznej powstał w oparciu o wieloletnie doświadczenie zawodowe oraz sukcesywne podnoszenie kwalifikacji. Jestem dyplomowanym kosmetologiem, wykładowcą akademickim oraz prowadzę szkolenia dla kosmetologów. Wykorzystując swoją wiedzę, wyselekcjonowaną aparaturę kosmetologiczną oraz najwyższej jakości preparaty kosmetyczne oferuję Państwu zabiegi z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej, kosmetologii leczniczej oraz psychokosmetologii. Każda osoba, która odwiedza mój gabinet jest traktowana  przeze mnie indywidualnie i wszelkie terapie są personalizowane i dostosowane do potrzeb organizmu.
W swojej pracy zawodowej kieruję się przede wszystkim troską o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo, gdyż są one dla mnie wartością nadrzędną.

 

Holistyczny pochodzi od greckiego słowa ‚holos‚, które oznacza całość. Zatem kosmetologia holistyczna to kosmetologia dotycząca pielęgnacji organizmu jako nierozerwalnej jedności.
To kompleksowe podejście do zabiegów, w których bierze się pod uwagę wszelkie czynniki wpływające na kondycję organizmu (a tym samym skóry) takich jak np. styl życia, dieta, pielęgnacja domowa, wcześniej wykonywane zabiegi, suplementacja. Jest to bardzo ważne ponieważ każdy z tych czynników ma wpływ na wygląd skóry i osiągnięcie pożądanych efektów zabiegowych.
W kosmetologii holistycznej korzystam z różnych możliwości terapeutycznych takich jak: preparaty kosmetyczne, aparatura kosmetologiczna, masaże i inne techniki stosowane w kosmetologii, odpowiednio zbilansowana dieta, dbałość o swoją psychikę, czas na relaks i regenerację. Reasumując. Kosmetologia holistyczna to kompleksowa pielęgnacja uwzględniająca wszelkie czynniki wpływające na poprawę wyglądu, samopoczucia a tym samym zdrowia.
Serdecznie zapraszam na konsultacje oraz zabiegi.
Zapisy poprzez FB, mailowo biuro@kosmetologiaholistyczna.pl lub telefonicznie 506118558