Marta Kolankowska-Trzcińska

Redaktor naczelna „Kosmetologia Holistyczna”, prekursorka psychokosmetologii, kosmetolog, Prezeska Polskiego Stowarzyszenia Psychokosmetologii, wykładowczyni akademicka i autorka książek: „Kosmetologia holistyczna. Wstęp do psychokosmetologii” oraz „Kosmetologia i psychokosmetologia. Wybrane zagadnienia”. Twórczyni autorskiego masażu biostymulującego biosstim ® oraz mindfull massage therapy, pasjonatka holistycznego podejścia do zdrowia człowieka.

Ewa Szmaj-Kupny

Doktor nauk o zdrowiu, kosmetolog, wykładowca akademicki. Pasjonatka pielęgnacji holistycznej i spersonalizowanej, której owocem jest autorska linii kosmetyków „Esencje Natury dr Ewa Szmaj”. Autorka „Twojego poradnika zdrowej cery”, w którym udziela praktycznych porad pielęgnacyjnych każdej kobiecie. Prowadzi konsultacje kosmetologiczne online oraz szkolenia kosmetyczne. Zaprasza na facebook: dr Ewa Szmaj Kosmetologia praktyczna Esencje Natury oraz stronę internetową: www.ewaszmaj.pl

Claudia Musiał

Magister, specjalista kosmetologii bioestetycznej, trycholog; wykładowca akademicki, doktorantka nauk medycznych; autorka publikacji naukowych o zasięgu międzynarodowym z Listy Filadelfijskiej z dziedziny biologii, chemii medycznej, onkologii eksperymentalnej, kosmetologii oraz trychologii, prelegentka na konferencjach naukowych i popularno-naukowych. Autorka książki Trychologia Kosmetologiczna i Lekarska (PZWL Wydawnictwo Lekarskie, 2022) oraz Rola Komórek Macierzystych we Współczesnej Medycynie Estetycznej i Kosmetologii (PZWL Wydawnictwo Lekarskie, 2023).

Stanisław Radoń

Doktor, psychoterapeuta, psycholog religii i teolog duchowości (UPJP2, KUL). Odbył praktykę psychologiczną w Klinice Psychiatrii Collegium Medicum (UJ). Pracuje w Wydziale Nauk Społecznych UPJP2 w Krakowie. Autor czterech monografii: Religijność potencjalnych artystów w kontekście preferowanych wartości (1999 – Kraków: UPJP2), Przeżycia religijne młodzieży uzdolnionej artystycznie (2006 – Kraków: WAM), Czy medytacja naprawdę działa? Model, typologia, struktura, dynamika, funkcje i efektywność uważności oraz kompatybilność z chrześcijaństwem) (2017 – Kraków: WAM), Co naprawdę działa w medytacji? Wspólny rdzeń i specyfika medytacji (2020 – Kraków: WAM) oraz ponad 100 publikacji naukowych, w tym ponad 50 na temat uważności. Aktualnie w opracowaniu znajdują się 2 książki Medytacja pomiędzy teorią a praktyką (w recenzji) oraz Medytacja: w stronę przyszłości (faza końcowa).

Barbara Godlewska

Magister dietetyki ze specjalizacją dietetyka wieku dziecięcego, technik usług kosmetycznych, licencjonowany kosmetolog, dyplomowany trycholog, technik sterylizacji medycznej.

www.barbaragodlewska.pl

Elżbieta Miszczak

Magister Kosmetologii z 11 letnim stażem w branży. Właścicielka sieci gabinetów Black Cat Beauty, menadżer i szkoleniowiec. www.akademia.blackcatbeauty.pl

Anna Popielarz

Magister kosmetologii, Włascicieka salonu kosmetologicznego Ogród Piękna, który jest rekomendowany przez Fundację Spa for Cancer. Propagatorka onkokosmetologii. Wykladowca akademicki WSNoZ w Bydgoszczy

Dariusz Idkowiak

Od 2000 r. związany z branżą beauty, specjalista w dziedzinie praw autorskich i pokrewnych. Edukator muzyki relaksacyjnej i chillout w salonach i gabinetach, kolekcjoner bezpośrednich i życzliwych relacji z ludźmi.  SŁOŃCA BEZ KOŃCA!  www.najwspanialsza.pl

Paulina Spaleniak

Magister inżynier, dyplomowany kosmetolog, prelegent na wydarzeniach branżowych, pasjonatka swojej pracy. Moja przygoda z kosmetologią zaczęła się w 2011 roku – wtedy rozpoczęłam studia licencjackie i już od pierwszych zajęć wiedziałam, że to chce w życiu robić, pomimo że w tym samym czasie studiowałam dziennie biotechnologię. Od 10 lat spotykam się z klientami, od 7 lat prowadzę swój własny gabinet. Chętnie dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi. Należę do osób, które nie usiedzą w miejscu i ciągle się rozwijają. Jestem autorką artykułów w czasopismach branżowych. W swojej praktyce stawiam przede wszystkim na indywidualne podejście do klienta, co pozwala na osiągnięcie maksymalnych efektów. Lubię wyzwania i ciężkie przypadki, dzięki którym wiem, że moja praca ma sens.

www.gabinetskinexpert.pl

Magdalena Nagajek

Kosmetyczka, kosmetolog, szkoleniowiec z ponad 30-letnim doświadczeniem zawodowym. Specjalista w dziedzinie profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała oraz depilacji woskiem a przede wszystkim terapii manualnych twarzy. Twórca technik masażu. Wykładowca na kongresach, konferencjach i seminariach branży beauty. Doświadczony trener od wielu lat prowadzący wiodące na rynku profesjonalnym marki pielęgnacyjne, depilacyjne i epilacyjne. Obecnie prowadzi Akademię Terapii Manualnych gdzie szkoli z klasycznych jak i innowacyjnych technik masażu:

autorska manualna terapia nerwu błędnego – Masaż Poliwagalny,

autorska technika stymulująca mięśnie i powięzi mięśniowe Myofascial Lift,

Japoński Lifting Twarzy Kobido ,

kinesiotaping estetyczny.

Karolina Chilecka

Magister filologii angielskiej, kosmetolog, arteterapeutka, właścicielka Gabinetu Kosmetologii Estetycznej CareLine w Białymstoku.

Wszystkie moje działania zawodowe zmierzają obecnie do stworzenia holistycznego miejsca kosmetologiczno-terapeutycznego, działającego w myśl zasady „piękna wewnątrz to piękna na zewnątrz”.

www.care-line.pl

Małgorzata Dudek

Magister kosmetologii ze specjalnością w medycynie estetycznej. Wykładowca akademicki Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach. Wieloletni praktyk, szkoleniowiec i manager branży beauty. Autorka publikacji z zakresu kosmetologii.

Wioleta Faruga-Lewicka
mgr kosmetolog, doktorantka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, wykładowca akademicki, 
praktyk, szkoleniowiec, autorka licznych publikacji z zakresu kosmetologii oraz autorka książki „Kosmetologia w pigułce. Kompendium”
 

Aleksandra Galon

Studentka kosmetologii, bazująca na własnych doświadczeniach, dzięki którym rozumie dogłębniej potrzeby innych. Swoją naukę pogłębia w dziedzinie Psychokosmetologii, Kosmetologii holistycznej oraz Psychologii. Od niedawna można spotkać ją na instagramie, na którym tworzy profil umysl.skory i pokazuje jak ważne jest zdrowie psychiczne w dążeniu do dobrego stanu skóry, a także skupia się na tym, aby przede wszystkim pokochać samego siebie i swoją skórę. Kieruje się tym, iż Umysł i Ciało tworzy całość.